Neurologic Pathology випускають сингл із майбутнього LP

Днями брутал-дез-метал-гурт представив нову композицію "Cadaverous Storm", натхненну серією фільмів "Пила".

Виконавці записали сингл наприкінці 2025 року. Він унаочнює енергію наступного альбому гурту, що зосередиться на біологічному й есхатологічному жаху.

"Трек "Cadaverous Storm" — це пряма відсилка до головної ідеї фільмів "Пила": люди живуть у шкаралупі байдужості, не цінуючи своє життя й вдаючись до залежностей, брехні, егоїзму", — діляться музиканти з Neformat.

Над лірикою пісні артисти працювали спільно.

Дата виходу повноформатника поки що невідома, але виконавці вже запевняють, що той вбере в себе всю жорстокість сьогодення та людської байдужості.

Neurologic Pathology в мережі:

Instagram
Facebook

Фото обкладинки — надали виконавці для Neformat